Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Skup zadłużonej nieruchomości

Jak wygląda skup zadłużonej nieruchomości?

“Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda skup nieruchomości, która jest zadłużona?”

Decydując się na przeprowadzkę do mieszkania z domu, jeśli dysponujemy odpowiednimi środkami, możemy pozwolić sobie na jego zakup. To byłoby oczywiście najprostsze rozwiązanie. A co, kiedy nie dysponujemy takimi środkami, a w zamian za to możemy jakieś tam pieniądze odmrozić z posiadanej nieruchomości? Wtedy oczywiście najlepiej byłoby ten kapitał odmrozić, sprzedając najpierw nieruchomość, a później uzyskane pieniądze włożyć w mieszkanie. Jeśli nie ciążą nad nami żadne zobowiązania finansowe – jest to proste. Jeśli jednak hipoteka sprzedawanej nieruchomości jest obciążona, najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedaż w skupie nieruchomości. Dobre biuro sprzedaje nie tylko budynki i place zadłużone, ale także potrafi dokonać fachowej antywindykacji.

 

Co należy wiedzieć o skupowanej nieruchomości?

 

W procesie skupu nieruchomości zadłużonych istotne są informacje zawarte w IV dziale księgi wieczystej. Z najważniejszych informacji, do jakich musimy się dokopać to:

 

  • właściciel domu,
  • rozmiar działki, na której dom stoi,
  • lokalizacja,
  • informacja o obciążeniu prawami (prawo drogi koniecznej, informacje o wszczęciu postępowania egzekucyjnego),
  • obciążenia hipoteczne.
Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.