Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Skup nieruchomości w Namysłowie

Województwo:

Zajmujemy się skupem nieruchomości na terenie Namysłowa oraz innych miejscowości w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje zakup mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek rolnych, jak i budowlanych – bez względu na ich stan prawny.

Skupujemy również udziały od 1% do 99% wartości w nieruchomościach własnościowych, spółdzielczych, domach i działkach. Prowadzimy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami na terenie całego kraju, gwarantując szybką i profesjonalną obsługę.

25

niemal 25 lat 

na rynku

300

ponad 300 skupionych nieruchomości

30

łączna wartośc

wykupu – 30 mln zł

niemal 25 lat na rynku
Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm i prawie 30 lat doświadczenia na rynku ogólnopolskim, czego efektem jest ponad 300 kupionych nieruchomości.

 

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz brak jakichkolwiek kosztów. Indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość konsultacji prawnej w ramach transakcji, pozwala na znalezienie rozwiązania i sprzedaż nieruchomości/działki nawet w wydawałoby się trudnych i skomplikowanych sprawach. Bezpłatna wycena nieruchomości/działki i pomoc w skompletowaniu dokumentów oraz łatwym przejściu przez formalności sprzedaży czyni nas firmą godną zaufania.

Dodatkowo naszym atutem są kompetentni i doświadczeni pracownicy, znający rynek nieruchomości i potrafiący pomóc, jak również doradzić w nawet najbardziej skomplikowanych zagadnieniach prawnych, dotyczących sprzedaży nieruchomości czy działki.

 

Skontaktuj się z nami tel: 792 054 399

Jak działamy?

Ikonka - skontaktuj się w sprawie skupu nieruchomości

Skontaktuj się z nami
telefonicznie pod numerem
792 054 399 lub mailowo.

Ikonka - wycena nieruchomości

W terminie 48h dokonamy
bezpłatnej wyceny Twojej

nieruchomości. Płacimy

do 80% wartości rynkowej

Ikonka - podpisanie aktu notarialnego

Sporządzimy umowę 
w obecności notariusza

Ikonka - gotówka w 24 godziny

W ciągu 24h od podpisania
umowy i aktu notarialnego,
przelejemy pieniądze 
na Twoje konto.

Realizujemy skup nieruchomości w Namysłowie oraz w innych miastach Polski, niezależnie od ich stanu – czy to zadłużone, wymagające remontu, obciążone kredytem, czy z innymi skomplikowanymi sytuacjami prawnymi. Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki, oferujemy możliwość szybkiego zakupu Twojej nieruchomości lub działki, nawet w ciągu 24 godzin.

Jakie nieruchomości skupujemy?

Nasza oferta skupu nieruchomości jest szeroka i obejmuje:

  • Mieszkania i domy gotowe do zamieszkania
  • Nieruchomości wymagające gruntownego remontu
  • Obiekty zadłużone, na różnych etapach zadłużenia, od zaległości czynszowych po procesy komornicze
  • Nieruchomości z ustanowioną służebnością
  • Mieszkania, domy i lokale z trudnościami prawnymi
  • Nieruchomości po zmarłych

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, dom, lokal użytkowy, działkę rolną, działkę budowlaną lub udziały w nieruchomości zlokalizowanej w Namysłowie, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół ekspertów jest przygotowany, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym kroku transakcji.

Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.