Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Skup Nieruchomości w Dobrodzieniu

Województwo:

Specjalizujemy się w skupie nieruchomości na obszarze Dobrodzienia, jak również w innych lokalizacjach na terenie Polski. Nasze usługi obejmują zakup mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek rolnych oraz budowlanych – niezależnie od ich stanu prawnego.

Oferujemy również możliwość wykupu udziałów od 1% do 99% wartości w nieruchomościach własnościowych, spółdzielczych, domach oraz działkach. Podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami z całego kraju, zapewniając profesjonalne podejście i szybką realizację transakcji.

25

niemal 25 lat 

na rynku

300

ponad 300 skupionych nieruchomości

30

łączna wartośc

wykupu – 30 mln zł

niemal 25 lat na rynku
Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm i prawie 30 lat doświadczenia na rynku ogólnopolskim, czego efektem jest ponad 300 kupionych nieruchomości.

 

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz brak jakichkolwiek kosztów. Indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość konsultacji prawnej w ramach transakcji, pozwala na znalezienie rozwiązania i sprzedaż nieruchomości/działki nawet w wydawałoby się trudnych i skomplikowanych sprawach. Bezpłatna wycena nieruchomości/działki i pomoc w skompletowaniu dokumentów oraz łatwym przejściu przez formalności sprzedaży czyni nas firmą godną zaufania.

Dodatkowo naszym atutem są kompetentni i doświadczeni pracownicy, znający rynek nieruchomości i potrafiący pomóc, jak również doradzić w nawet najbardziej skomplikowanych zagadnieniach prawnych, dotyczących sprzedaży nieruchomości czy działki.

 

Skontaktuj się z nami tel: 792 054 399

Jak działamy?

Ikonka - skontaktuj się w sprawie skupu nieruchomości

Skontaktuj się z nami
telefonicznie pod numerem
792 054 399 lub mailowo.

Ikonka - wycena nieruchomości

W terminie 48h dokonamy
bezpłatnej wyceny Twojej

nieruchomości. Płacimy

do 80% wartości rynkowej

Ikonka - podpisanie aktu notarialnego

Sporządzimy umowę 
w obecności notariusza

Ikonka - gotówka w 24 godziny

W ciągu 24h od podpisania
umowy i aktu notarialnego,
przelejemy pieniądze 
na Twoje konto.

Nasza działalność koncentruje się na skupie nieruchomości w Dobrodzieniu oraz innych miastach Polski. Zajmujemy się nieruchomościami obciążonymi długami, wymagającymi remontu, z obciążeniem kredytowym, jak i tymi złożonymi sytuacjami prawnymi. Jeśli pilnie potrzebujesz środków finansowych, gwarantujemy ekspresową realizację skupu Twojej nieruchomości lub działki – nawet w ciągu 24 godzin.

Jakie nieruchomości skupujemy?

Oferujemy skup nieruchomości w różnym stanie technicznym i prawnym:

  • Mieszkania i domy gotowe do zamieszkania
  • Nieruchomości wymagające kapitalnego remontu
  • Obiekty zadłużone, na każdym etapie zadłużenia, od zaległości czynszowych po egzekucję komorniczą
  • Nieruchomości z ustanowioną służebnością
  • Obiekty z komplikacjami prawnymi
  • Działki i nieruchomości pozostawione po zmarłych

Zachęcamy do kontaktu, jeśli rozważasz sprzedaż: mieszkania, domu, lokalu użytkowego, działki rolniczej, działki budowlanej lub udziałów w nieruchomości znajdującej się w Dobrodzieniu. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy, by wspierać Cię na każdym etapie transakcji.

Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.