Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Skup nieruchomości w Świdniku

Województwo:

Zajmujemy się skupem nieruchomości na terenie miasta Świdnika, jak i innych miast w całej Polsce, mieszkań, domów, lokali, działek rolnych oraz budowlanych- niezależnie od stanu prawnego.

Skupujemy również udziały od 1% do 99% wartości w mieszkaniach własnościowych, spółdzielczo-własnościowych, domach, działkach. W zakresie wykupu nieruchomości i działek współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i z firmami w całym kraju.

25

niemal 25 lat 

na rynku

300

ponad 300 skupionych nieruchomości

30

łączna wartośc

wykupu – 30 mln zł

niemal 25 lat na rynku
Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm i prawie 30 lat doświadczenia na rynku ogólnopolskim, czego efektem jest ponad 300 kupionych nieruchomości.

 

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz brak jakichkolwiek kosztów. Indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość konsultacji prawnej w ramach transakcji, pozwala na znalezienie rozwiązania i sprzedaż nieruchomości/działki nawet w wydawałoby się trudnych i skomplikowanych sprawach. Bezpłatna wycena nieruchomości/działki i pomoc w skompletowaniu dokumentów oraz łatwym przejściu przez formalności sprzedaży czyni nas firmą godną zaufania.

Dodatkowo naszym atutem są kompetentni i doświadczeni pracownicy, znający rynek nieruchomości i potrafiący pomóc, jak również doradzić w nawet najbardziej skomplikowanych zagadnieniach prawnych, dotyczących sprzedaży nieruchomości czy działki.

 

Skontaktuj się z nami tel: 792 054 399

Jak działamy?

Ikonka - skontaktuj się w sprawie skupu nieruchomości

Skontaktuj się z nami
telefonicznie pod numerem
792 054 399 lub mailowo.

Ikonka - wycena nieruchomości

W terminie 48h dokonamy
bezpłatnej wyceny Twojej

nieruchomości. Płacimy

do 80% wartości rynkowej

Ikonka - podpisanie aktu notarialnego

Sporządzimy umowę 
w obecności notariusza

Ikonka - gotówka w 24 godziny

W ciągu 24h od podpisania
umowy i aktu notarialnego,
przelejemy pieniądze 
na Twoje konto.

Skupujemy nieruchomości w Świdniku i innych miastach, nieruchomości zadłużonedo remontuz kredytem, ze skomplikowaną sytuacją prawną. Jeśli potrzebujesz gotówki, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie, w ciągu 24 h, przeprowadzić skup Twojej nieruchomości/działki.

Jakie nieruchomości skupujemy w Świdniku?

Mieszkania/domy w stanie dobrym- gotowe do zamieszkania

Mieszkania/domy/lokale do generalnego remontu

Mieszkania/domy/lokale zadłużone (na każdym etapie zadłużenia, począwszy od zaległości w czynszu, aż do windykacji komorniczej)

Mieszkania/domy ze służebnością

Mieszkania/domy/lokale działki ze skomplikowaną sytuacją prawną

Nieruchomości/działki po osobie zmarłej

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz sprzedać: mieszkanie, dom lokal, działkę rolną, działkę budowlaną lub udział nieruchomości w miejscowości:

Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.