Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Opinie

4 grudnia, 2023
5/5
Z powodu zbliżającego się wyjazdu z PL chciałem szybko sprzedać mieszkanie. Pan Maciek zaproponował rozsądne pieniądze w trakcie mojego pierwszego kontaktu z wykupmieszkan.pl
Rafał D.
1 grudnia, 2023
5/5
Doskonały kontakt, wszystkie formalności załatwiłem w 3 dni. Polecam
Maciek
19 października, 2023
5/5
Pan Maciek to profesjonalista, jakich mało. Przystał na zaproponowaną cenę i dzięki temu mogłam szybko zdobyć tak potrzebną mi gotówkę. Całe załatwianie formalności, latanie po notariuszach i inne urzędowe sprawy ludzie z firmy wzięli na siebie. Niezbędne było jednak złożenie podpisu pod aktem notarialnym – wiadomo, tego nie ominiemy. Generalnie jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej transakcji.
Beata
1 października, 2023
5/5
Rzeczywiscie jest tak jak pisza na stronie. Dobry kontakt i konkrety bez owijania w bawelne, dla mnie najwazniejszy byl czas.
Roman
30 sierpnia, 2023
5/5
Długi czas nie mogłam znaleźć nabywcy na mieszkanie. Firma wykupmieszkan.pl pomogła mi robić to w naprawdę szybkim czasie. Sam proces oczekiwania na sprzedaż trwał może góra 4 dni. Polecam!
Joanna Ryś-Kawecka
11 sierpnia, 2023
5/5
Współpraca na najwyższym poziomie. Pan Maciek charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Polecam.
Ewa
Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.