Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Skup udziału nieruchomości: mieszkania, domy i działki

Prowadzimy skup udziału w mieszkaniach, domach, działkach

Skupujemy udziały od 1 do 99% wartości

Atrakcyjne propozycje skupu udziałów nieruchomości

Zajmujemy się skupem mieszkań ze służebnością oraz wykupem udziałów w:

  • mieszkaniach własnościowych,
  • mieszkaniach spółdzielczo- własnościowych,
  • działkach,
  • domach.

 

Zgodnie z przepisami każdy współwłaściciel może zarządzać Swoim udziałem w nieruchomości bez potrzeby zgody pozostałych współwaścicieli. Jeżeli w przyszłości postanowisz pozbyć się Swoich udziałów w nieruchomości możesz to zrobić w każdej chwili zbywając się Własnej części udziałów bez naszej zgody oraz bez zgody innych współwaścicieli.

 

Płacimy gotówką

 

Skupując udziały w mieszkaniach własnościowych, domach, działkach płacimy zawsze gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.

 

Skup oraz wykup udziałów nieruchomości prowadzimy na terenie całej Polski w większych oraz mniejszych miastach. Skupujemy udziały w przedziale od 1-99% wartości nieruchomości.

 

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00-21:00 pod numerem telefonu: 792 054 399 żeby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat wykupu, skupu nieruchomości oraz naszej propozycji skupu udziałów w nieruchomościach.

Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.