Skup Nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, udziały za gotówkę!

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Skup zadłużonego mieszkania

“Witam, Chętnie sprzedam zadłużone mieszkanie, jednak całkowicie nie wiem jak się za to zabrać. Czy jest to w ogóle możliwe? Zaznaczam, że mieszkanie nie zostało jeszcze zajęte przez komornika.”

Skup zadłużonych mieszkań prowadzą agencje nieruchomości, specjalizujące się w takiej działalności. Jest to sposób na upłynnienie gotówki, którą de facto posiadamy zamrożoną w postaci posiadanego mieszkania lub wielu mieszkań. Często pieniądze posiadane w takiej postaci są ostatecznym rozwiązaniem przed egzekucją komorniczą, a także stanowią podstawę do zwrotu zaciągniętej pożyczki lub kredytu. Wykup mieszkań to także rozwiązanie dla osób opuszczających terytorium naszego kraju, które żegnają się z Polską na dłużej. Jeśli mieszkanie nie będzie użytkowane, a wynajem nie wchodzi w grę – sprzedaż nawet po cenie 66-75% wartości rynkowej mieszkania będzie dobrym rozwiązaniem. Skup zadłużonych mieszkań jest jednym z działań procesów antywidnykacyjnych. Agenci nieruchomości w takim przypadku współpracują najczęściej z fachowcami w zakresie prawa. Właściwie przeprowadzona antywindykacja skutkuje przeważnie powstrzymaniem komornika od dalszej egzekucji.

Wykup Mieszkań - logo witryny
Zadzwoń do nas:

lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy

w ciągu 24h

Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.