Wykup Mieszkań

Skup nieruchomości w Bydgoszczy

Zajmujemy się skupem nieruchomości na terenie miasta Bydgoszczy, jak i innych miast w całej Polsce, mieszkań, domów, lokali, działek rolnych oraz budowlanych- niezależnie od stanu prawnego.

Skupujemy również udziały od 1% do 99% wartości w mieszkaniach własnościowych, spółdzielczo-własnościowych, domach, działkach. W zakresie wykupu nieruchomości i działek współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i z firmami w całym kraju.

niemal 25 lat na rynku
ponad 300 skupionych
nieruchomości
łączna wartośc
wykupu – 30 mln zł
proste zasady

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm i prawie 30 lat doświadczenia na rynku ogólnopolskim, czego efektem jest ponad 300 kupionych nieruchomości.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz brak jakichkolwiek kosztów. Indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość konsultacji prawnej w ramach transakcji, pozwala na znalezienie rozwiązania i sprzedaż nieruchomości/działki nawet w wydawałoby się trudnych i skomplikowanych sprawach. Bezpłatna wycena nieruchomości/działki i pomoc w skompletowaniu dokumentów oraz łatwym przejściu przez formalności sprzedaży czyni nas firmą godną zaufania.

Dodatkowo naszym atutem są kompetentni i doświadczeni pracownicy, znający rynek nieruchomości i potrafiący pomóc, jak również doradzić w nawet najbardziej skomplikowanych zagadnieniach prawnych, dotyczących sprzedaży nieruchomości czy działki.

Skontaktuj się z nami tel: 796 456 456

Jak działamy?

Skontaktuj się z nami
telefonicznie pod numerem
796 456 456 lub mailowo.

W terminie 48 h dokonamy
bezpłatnej wyceny Twojej
nieruchomości/działki. Płacimy
do 80% wartości rynkowej.

Sporządzimy umowę
w obecności notariusza.

W ciągu 24 h od podpisania
umowy i aktu notarialnego,
przelejemy pieniądze
na Twoje konto.

Skupujemy nieruchomości w Bydgoszczy i innych miastach, nieruchomości zadłużone, do remontu, z kredytem, ze skomplikowaną sytuacją prawną. Jeśli potrzebujesz gotówki, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie, w ciągu 24 h, przeprowadzić skup Twojej nieruchomości/działki.

Jakie nieruchomości skupujemy w Bydgoszczy?

Mieszkania/domy w stanie dobrym- gotowe do zamieszkania

Mieszkania/domy/lokale do generalnego remontu

Mieszkania/domy/lokale zadłużone (na każdym etapie zadłużenia, począwszy od zaległości w czynszu, aż do windykacji komorniczej)

Mieszkania/domy ze służebnością

Mieszkania/domy/lokale działki ze skomplikowaną sytuacją prawną

Nieruchomości/działki po osobie zmarłej

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz sprzedać: mieszkanie, dom lokal, działkę rolną, działkę budowlaną lub udział nieruchomości w miejscowości:

Skupujemy nieruchomości w całej Polsce

Nie ma Twojej miejscowości w wykazie?
Zadzwoń do nas sporządzimy ofertę skupu nieruchomości