Wykup Mieszkań

Nasza oferta

dowolny rodzaj
nieruchomości
(plac, budynek, lokal)

odmrożenie gotówki

atrakcyjne ceny

Zdarza się, że goni nas czas, a zapotrzebowanie na gotówkę jest ogromne. Rozwiązaniem na jej zdobycie jest sprzedaż posiadanej przez nas nieruchomości. Czy warto czekać na kupca, chodzić i pytać, szczególnie kiedy potrzebujemy pieniędzy „na już”? Skup nieruchomości to rozwiązanie dla klientów chcących w jak najszybszym czasie zamienić zamrożone środki w gotówkę. Koniecznie skontaktuj się z nami! Przyjedziemy i wycenimy Twoją nieruchomość. Sam proces wykupu jest procesem szybkim, natychmiastowym – trwa od dwóch do kilku dni (maksymalnie do pięciu).

Skupujemy mieszkania, działki rolne, domy, lokale w miastach powyżej 50 000 tysięcy mieszkańców, oraz ewentualnie działki budowlane w dużych miastach. Kupujemy nieruchomości zadłużone, z komornikami oraz kredytami, do kapitalnego remontu oraz w stanie deweloperskim.

Płacimy zawsze gotówką!

Kupujemy mieszkania, domy, lokale w takich miastach jak:

Jeżeli nie ma na liście twojego miasta zadzwoń i sprawdź czy kupimy twoją nieruchomość.

Aby zgłosić nieruchomość do sprzedaży wystarczy wysłać e-maila na adres biuro@wykupmieszkan.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 796 456 456 z następującymi dokumentami:

Skup Mieszkania:

Skup Domów:

Skup Lokali:

Skup Działek rolnych/budowlanych w dużych aglomeracjach:

Po otrzymaniu wyżej wymienionych dokumentów, skontaktujemy się z Państwem i złożymy propozycję cenową za daną nieruchomość. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana przez Państwa, to czas realizacji zakupu nieruchomości trwa 24 h włącznie z wypłatą gotówki. Prosimy o pozostawienie numeru telefonu w treści wiadomości oraz miasto.


Pytania i odpowiedzi:

Skup zadłużonego mieszkania
Sprzedaż mieszkania z komornikiem
Sprzedaż zadłużonego mieszkania
Szybka sprzedaż mieszkania
Oddłużanie nieruchomości
Skup nieruchomości zadłużonych
Szybka sprzedaż nieruchomości
Sprzedaż zadłużonego domu