Nasza oferta

skupujemy nieruchomości
w całej Polsce

załatwiamy formalności związane ze skupem

szybka gotówka
w ciągu 24h

natychmiastowy
kontakt

Prowadzimy kompleksowe oddłużanie mieszkań oraz działek na terenie całej Polski, w dowolnym regionie kraju. Nasze usługi świadczymy niezależnie od formy prawno - własnościowej nieruchomości. Z nami uda Ci się wydostać z zadłużenia w przypadku nieopłaconego czynszu, pożyczki, kredytu hipotecznego. Pomożemy przy egzekucji komorniczej, a także wtedy, kiedy zadłużenie przekracza wartość nieruchomości!

Antywindykacja

Aby prawidłowo wykonać proces antywindykacji potrzebne jest przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz wiedza dotycząca sposobu, w jaki należy tego dokonać. Proces ten polega na kompleksowej ochronie dłużnika przed firmami windykacyjnymi, bankami i innymi organami egzekucyjnymi. Zapewniamy rzetelną pomoc w zakresie antywindykacji, a skuteczność naszych działań wynika ze współpracy z fachowcami ze wszystkich dziedzin prawa.

Warto pamiętać, że dobrze przeprowadzona antywindykacja skutkować może zmniejszeniem zobowiązania bądź nawet wstrzymaniem aukcji komorniczej. Nasza firma w ramach antywindykacji oferuje fachowe doradztwo i uświadamia dłużników o tym, jakie mają prawa.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług – zapraszamy do kontaktu. Szczegółowo wyjaśnimy, na czym będzie polegał proces antywindykacji i czy jest szansa, że przyniesie on oczekiwanie efekty.

Skup mieszkań

Prowadzony przez nas skup mieszkań przebiega w trzech, prostych etapach. Na początku dokonujemy fachowej wyceny nieruchomości – ten proces zostaje przeprowadzony już w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Następny krok to sporządzenie umowy, oczywiście w obecności notariusza. Po podpisaniu umowy, w przeciągu kolejnych 24h następuje wpływ środków na konto. Pamiętajmy, że kwotą maksymalną, oferowaną przez nas w ramach skupu mieszkań jest 80% wartości nieruchomości!

Jak łatwo możesz zauważyć, sprzedaż mieszkania nie musi być skomplikowana i ciągnąć się w nieskończoność. Dzięki nam jest to proces łatwy i sprawny. Dbamy o to, by potrzebna Ci gotówka była do Twojej dyspozycji tak szybko, jak to tylko możliwe. Przeprowadziliśmy już setki transakcji w ramach skupu mieszkań, dzięki czemu doskonale wiemy, na co zwracać uwagę i jak sprawić, że by proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

Skup działek

Zajmujemy się także wyceną i sprzedażą działek. Jeśli potrzebny jest Państwu dostęp do szybkiej gotówki nie warto tracić czasu – nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm w potrzebie. Ze swojej strony gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo podczas całego procesu skupu działki, szybkie uzyskanie pieniędzy w dogodnej dla Państwa formie oraz całkowitą poufność dokonywanych transakcji.

Dla nas nie ma znaczenia, jaką powierzchnię ma dana działka czy gdzie się znajduje. Zależy nam tylko na tym, by otrzymać odpowiednie dokumenty i wypłacić odpowiednią kwotę osobom w potrzebie. Aby zgłosić swoją działkę do skupu będziesz potrzebował m.in. aktu własności, numer księgi wieczystej, a także wypis z rejestru gruntów i ewentualnie dokument zaświadczający o wysokości zadłużenia danej działki. Prosimy również o dostarczenie fotografii przedstawiającej stan terenu.

Wykup długów

Działalność naszej firmy opiera się na pomocy zadłużonym osobom. Jednym z działań, jakie proponujemy osobom potrzebującym szybkiej gotówki, jest wykup długów.

Oferowany przez nas wykup długów jest przede wszystkim dlatego tak atrakcyjny, ponieważ cały proces przebiega niezwykle szybko, sprawnie i bezproblemowo. To prawdopodobnie najbardziej efektywna metoda na pozbycie się swoich długów. W krótkim czasie na koncie naszego Klienta znajduje się należna mu gotówka – bez zbędnych formalności i tracenia czasu. Wykup długów to szybki i praktyczny sposób na poprawienie płynności finansowej zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw różnego rodzaju.

Zajmujemy się wykupem długów, jednak należy pamiętać, że do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, wnikliwie rozpatrując konkretny przypadek. Oczywiście w każdym przypadku zadłużenie musi być odpowiednio udokumentowane. Proponowana przez nas kwota wykupu zobowiązania dłużnika to 50% jego wartości.